Samostalni bankar - Hvar

Alati za pristupačnost

Promjena veličine fonta

Prilagodba disleksiji

Prilagodba teme

Resetiraj

Hvar
07.01.2022. - 25.01.2022.

Mjesto rada:                                                Hvar

Razdoblje primjene ugovora o radu:       određeno vrijeme od šest (6) mjeseci, uz mogućnost produženja

Poslovno područje:                                     Poslovni centar srednja Dalmacija, Direkcija upravljanja mrežom, Sektor poslovanja s građanstvom

Rok za prijavu:                                            od 10.01.2022. godine do 24.01.2022. godine

Naziv radnog mjesta koje se oglašava:

Samostalni bankar – jedan izvršitelj

Opis posla:

  • Provođenje odgovarajućih (bez)gotovinskih transakcija putem IT aplikacije, uz prethodno provedenu pripremu za nesmetan rad s klijentima te uz poštivanje internih pravila i akata;
  • Aktivna prodaja proizvoda ( informiranje klijenata o bančinim proizvodima, iniciranje prodajnog razgovora, odgovaranje na upite klijenata, iznalaženje rješenja te savjetovanje klijenata o mogućnostima realizacije njihovih zahtjeva );
  • Profesionalan, odgovoran i učinkovit rad s gotovinom ( domaćom i stranom valutom ) i blagajnom za koju je zadužen, sukladno definiranim pravilima i propisima;

Uvjeti / vještine radnog mjesta:

  • SSS, VŠS – poželjno ekonomskog smjera
  • Posjedovanje vještina rada na PC-u (MS Office paket)
  • Komunikativnost – vještine verbalne i pisane komunikacije
  • Motiviranost, profesionalnost i povjerljivost
  • Predanost poslu, točnost, analitičnost i sistematičnost u obavljanju radnih zadataka
  • Sklonost timskom radu
  • Fleksibilnost