Voditelj financija (m/ž)

Split
24.11.2021. - 03.12.2021.

Purex d.o.o. je tvrtka osnovana 2002. godine sa sjedištem u Hrvacama. Bavi se proizvodnjom, pakiranjem i distribucijom purećeg i pilećeg mesa te suhomesnatih proizvoda od svinjskog mesa proizvedenih na tradicionalan način. Misija poduzeća je proizvodnja visokokvalitetnog, zdravog mesa i mesnih prerađevina na tradicionalan način od životinja hranjenih žitaricama hrvatskog podrijetla, bez GMO-a. Finalni rezultat proizvodnje je meso uzgojeno na vlastitim farmama, hranjeno žitaricama hrvatskog podrijetla u produženom tovu, bez GMO-a, hormona i antibiotika kao stimulatora rasta, što je jamstvo zdravog i kvalitetnog obroka. Proizvodi se plasiraju krajnjim potrošačima putem vlastite maloprodajne mreže na širem području Splita (15 prodavaonica) i Zagreba (11 prodavaonica).
Prijavite se i postanite dio našeg uspješnog i veselog Purex tima!

Opis posla

Traži se Voditelj financija (m/ž) koji će biti zadužen za:

  • vođenje odjela za financije i kontroling (5 osoba)
  • upravljanje tekućom likvidnošću poduzeća (plaćanja i naplate)
  • praćenje i optimizacija općih troškova poslovanja
  • priprema i provedba projekata financiranih iz fondova EU
  • koordinaciju s bankama, računovodstvom, revizorima i Upravom društva
  • samostalnu izradu ostalih financijskih izvještaja prema Upravi društva
  • praćenje zakona i propisa iz područja računovodstva i financija
  • planiranje likvidnosti i predlaganje optimalnih izvora financiranja
  • analizu prihoda i rashoda po kategorijama proizvoda
  • izradu financijskih planova, projekcija i simulacija
  • ostale poslove po nalogu direktora

Uvjeti

  • VSS, VŠS ekonomskog smjera
  • minimalno 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • izražene analitičke, organizacijske i prezentacijske vještine
  • sistematičnost, ažurnost, temeljitost i prilagodljivost u radu
  • sposobnost istovremenog rada na više projekata
  • usmjerenost na ciljeve i ustrajnost
  • komunikativnost i nesklonost konfliktima
  • mogućnost samostalnog i timskog rada
  • spremnost na usavršavanje

Što nudimo

  • samostalnost prilikom obavljanja posla
  • ugodno i dinamično radno okruženje
  • mogućnost napredovanja
  • stimulativna primanja
  • stalni radni odnos