Vozač - dostavljač (m/ž)

Split
26.03.2021. - 19.05.2021.

Centaurus d.o.o. je tvrtka specijalizirana za distribuciju, veleprodaju i maloprodaju svježe i smrznute ribe, te drugih plodova mora. Poslujemo preko 20 godina u sektoru trgovine i prerade ribe u više segmenata: otkup jadranske ribe, prerada ribe, veleprodaja, distribucija i maloprodaja. Na HoReCa segmentu tržišta danas opskrbljujemo preko 1.000 restorana i hotela na području Dalmacije. Zbog povjerenja kupaca i naglašene brige o standardima kvalitete i sigurnosti hrane (HACCP) te kontinuiranog rada na unapređenju proizvoda i usluga, tvrtka kontinuirano raste.

Opis posla

  • dostava robe, utovar i istovar iz vozila
  • briga o pravovaljanim i točnim isporukama
  • izrada prateće dokumentacije
  • ispomoć u skladištu

Uvjeti

  • PKV, KV, VKV, SSS
  • vozačka dozvola B kategorije
  • 1 godina iskustva rada na istim ili sličnim poslovima
  • odgovornost i profesionalnost u obavljanju posla
  • razvijene komunikacijske vještine i ljubazan odnos prema klijentima

Što nudimo

  • mogućnost stalnog zaposlenja
  • rad u stabilnoj tvrtki s kontinuiranim rastom
  • motivirajuće bonuse
  • dodatne edukacije i napredovanje
  • osobni i profesionalni razvoj