Pomoćni radnik/ica u kuhinji

Split
08.02.2021. - 29.03.2021.

Centaurus d.o.o. je tvrtka specijalizirana za distribuciju, veleprodaju i maloprodaju svježe i smrznute ribe, te drugih plodova mora. Poslujemo preko 20 godina u sektoru trgovine i prerade ribe u više segmenata: otkup jadranske ribe, prerada ribe, veleprodaja, distribucija i maloprodaja. Na HoReCa segmentu tržišta danas opskrbljujemo preko 1.000 restorana i hotela na području Dalmacije. Zbog povjerenja kupaca i naglašene brige o standardima kvalitete i sigurnosti hrane (HACCP) te kontinuiranog rada na unapređenju proizvoda i usluga, tvrtka kontinuirano raste.

Opis posla:

  • Ispomoć u kuhinji
  • Priprema hrane
  • Održavanje higijene prostora

Uvjeti:

  • SSS
  • Minimalno 1 godina radnog iskustva na istim/sličnim poslovima
  • Urednost, brzina, komunikativnost i odgovornost
  • Poželjne su pismene preporuke prijašnjih poslodavaca

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Mogućnost napredovanja
  • Stabilan posao
  • Rast primanja
  • Mogućnost ugovora na neodređeno vrijeme