Referent za informatiku (m/ž)

Split
08.02.2021. - 03.03.2021.

Centaurus d.o.o. je tvrtka specijalizirana za distribuciju, veleprodaju i maloprodaju svježe i smrznute ribe, te drugih plodova mora. Poslujemo preko 20 godina u sektoru trgovine i prerade ribe u više segmenata: otkup jadranske ribe, prerada ribe, veleprodaja, distribucija i maloprodaja. Na HoReCa segmentu tržišta danas opskrbljujemo preko 1.000 restorana i hotela na području Dalmacije. Zbog povjerenja kupaca i naglašene brige o standardima kvalitete i sigurnosti hrane (HACCP) te kontinuiranog rada na unapređenju proizvoda i usluga, tvrtka kontinuirano raste.

Opis posla:

  • Planiranje mrežne i informatičke infrastrukture
  • Izrađivanje backupa podataka, sustava zaštite i antivirusnih rješenja
  • Održavanje mrežnih sustava
  • Rad u aktualnim grafičkim alatima
  • Rad u CAD programima
  • Upotreba cloud servisa
  • Podrška korisnicima

Uvjeti:

  • SSS, VŠS, VSS
  • Minimalno 3 godine radnog iskustva u održavanju IT opreme i softvera
  • Rad u Windows 7/10/Server/Android operativnim sustavima
  • Osnovno korištenje web development alata
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Izražena komunikativnost
  • Sklonost timskom radu

Nudimo:

  • Mogućnost zaposlenja  za stalno
  • Mogućnost napredovanja
  • Stimulativno radno okruženje
  • Sigurna plaća uz mogućnost rasta primanja
  • Mogućnost daljnjeg usavršavanja