Specijalist za projektiranje i prodaju (m/ž)

Zagreb
17.07.2020. - 28.07.2020.

Fom d.o.o. je jedan od vodećih hrvatskih distributera okova za vrata. Od samog osnutka bilježi kontinuirani rast i stalno proširenje asortimana u suradnji s renomiranim europskim proizvođačima čiji je generalni distributer. Prodajni program Foma primarno obuhvaća sve vrste kvaka za vrata te kompletnu opremu za sve tipove vrata uključujući, između ostalog, sigurnosne brave, hidraulične zatvarače, spojnice, elektroprihvatnike, metlice za vrata, ali i bravarski okov. Ponuda je dodatno proširena okovom za klizne stijene i namještaj. Također, dio asortimana je orijentiran na sustave kontrole i registracije pristupa, hotelske elektronske sustave, sefove i sl.

Opis posla:

Tražimo Specijalista za projektiranje i prodaju (m/ž) - za specifičan asortiman ekskluzivnog, visokokvalitetnog i tehnički zahtjevnog okova za interijersko staklo.

Posao uključuje:
  • izradu projekata za implementaciju kliznih staklenih sustava (staklena vrata, pregrade i srodni sustavi)
  • kontakte s klijentima (primarno investitorima, arhitektima i dizajnerima interijera)
  • osmišljavanje i vođenje projekata opremanja poslovnih i privatnih prostora

Uvjeti:

  • VŠS/VSS tehničkog smjera
  • komunikativnost
  • sklonost timskom radu
  • razvijene prezentacijske vještine
  • poznavanje AutoCAD programa
  • Jezici: Engleski (napredno)
  • Vozačka dozvola: B
  • Vještine: Word, Excel, Outlook, Internet, AutoCAD

Očekujemo da ste stekli radne navike, da ste iskreni, spremni preuzeti odgovornost, kreativni, samoinicijativni, sistematični i samostalni.

Što nudimo:

  • rad u kvalitetnoj radnoj sredini
  • kontinuirano i sustavno učenje
  • osobni i profesionalni razvoj
  • daljnje školovanje
  • sigurne, redovite i stimulativne prihode

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos nakon probnog roka u trajanju od 3 mjeseca