RAZVOJNI INŽENJER ELEKTRONIKE (m/ž)

Zagreb
15.10.2024. - 25.10.2024.

DOK-ING je vodeća hrvatska tvrtka u području robotike i autonomnih sustava za teške uvjete rada. Kao lider na međunarodnom tržištu DOK-ING ima više od 80% tržišnog udjela u više od 40 zemalja svijeta. U proteklom razdoblju tvrtka je porasla više od 230%, a prosječna plaća tvrtke porasla je i do 30%.

U više od 30 godina poslovanja, tvrtka je prepoznata po svom inovativnom pristupu te je osvojila mnoge međunarodne nagrade za inovacije i tehnologije.

U nekoliko riječi, integracijom vlastitih inovacija i novih tehnologija, tvrtka razvija i proizvodi robotske i autonomne sustave za zaštitu ljudskih života i imovine u opasnim okruženjima prvenstveno u vojnom inženjerstvu, kriznom menadžmentu, NBKR i rudarstvu.

Kako bismo u našoj niši poslovanja nastavili postavljati trendove na svjetskom tržištu, sustavno ulažemo u rast, razvoj i kvalitetu poslovanja, te smo u potrazi za osobom motiviranom za rad i učenje u dinamičnom i izazovnom okruženju na poziciji:

DOK-ING je vodeća hrvatska kompanija u području robotskog inženjerstva.

Već 30 godina vodeći smo svjetski proizvođač specijalnih daljinski upravljanih strojeva za razminiranje.

I u drugim područjima intenzivno razvijamo niz različitih programa specijalnih strojeva, poput rudarstva i kriznog menadžmenta kao i program specijalnih strojeva za djelovanje u području kemijskih, bioloških, radioloških i nuklearnih opasnosti.

Najnoviji program koji se razvija u DOK-ING-u je program Energetike u kojem razvijamo postrojenja za pretvorbu organskog materijala u energiju uz nove, ekološke metode izdvajanja i spremanja ugljika radi sprječavanja emisija ugljičnog dioksida i metode dobivanja vodika kao ekološkog energenta budućnosti, sve u istom procesu.

Kako bismo u našoj niši poslovanja nastavili postavljati trendove na svjetskom tržištu, sustavno ulažemo u rast, razvoj i kvalitetu poslovanja, te smo u potrazi za osobom motiviranom za rad i učenje u dinamičnom i izazovnom okruženju na razvoju novih procesnih postrojenja na poziciji:

OPIS POSLA
  • Izrada elektroničkih rješenja sustava upravljanja
  • Izrada konceptne dokumentacije, tehničkih opisa, nacrta i shema
  • Izrada proračuna i analiza strujnih krugova i upravljačke elektronike
  • Projektiranje i konstruiranje složenih dijelova elektroničkih sustava
  • Izrada detaljne funkcionalne i tehničke dokumentacije
  • Razrada sistemske integracije i implementacija gotovih elektroničkih rješenja
  • Specifikacija i implementacija softvera upravljanja
UVJETI
  • VSS elektrotehničke struke (elektrotehnika, automatika ili sl. usmjerenje) ili računarstva
  • Poznavanje ugradbenih elektroničkih sustava
  • 1-5 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Razvijene sposobnosti analitičkog mišljenja
  • Napredno znanje tehničkog engleskog jezika
  • Izvrsne komunikacijske vještine
  • Interes u području obnovljivih izvora energije i održivosti
POŽELJNO ALI NIJE UVJET
  • Poznavanje programiranja PLC sustava
  • C, SQL ili Python
  • Poznavanje projektiranja energetskih postrojenja (kogeneracije, fotonaponske elektrane, procesna postrojenja)
  • Poznavanje tehnike zaštite okoliše i sustave gospodarenja otpadom
  • Poznavanje eksplozivne zaštite i/ili zaštite od požara
ŠTO OČEKUJEMO
  • Samostalnost u izvršavanju radnih zadataka
  • Analitičnost, sistematičnost i inovativnost u radu
  • Odgovornost i pouzdanost
  • Sklonost timskom radu i komunikativnost
  • Spremnost na daljnje stručno usavršavanje
ŠTO NUDIMO
  • Zanimljiv rad u kompaniji dokazanoj na svjetskom tržištu
  • Rad u dinamičnom i poticajnom radnom okruženju
  • Mogućnost učenja i profesionalnog razvoja
  • Podrška sportskim aktivnostima kroz Multisport program
  • Dodatno zdravstveno osiguranje
Prijavite se za otvoreno radno mjesto i postanite važan dio DOK-ING ekipe!