ZAVARIVAČ (m/ž)

Zagreb
18.04.2024. - 02.05.2024.

DON'T SEND A MAN TO DO A MACHINE'S JOB!

DOK-ING je vodeća hrvatska tvrtka u području robotike i autonomnih sustava za teške uvjete rada. Tvrtka je lider i na međunarodnom tržištu i ima više od 80% tržišnog udjela u više od 40 zemalja svijeta. U proteklom razdoblju tvrtka je porasla više od 230%, a prosječna plaća tvrtke porasla je i do 30%. Sjedište u glavnom gradu Hrvatske prostire se na gotovo 20.000 m2, a osim ureda u Zagrebu, DOK-ING je prisutan na sljedećim kontinentima: Sjeverna i Južna Amerika, Europa, Afrika i Azija. U više od 30 godina poslovanja, tvrtka je prepoznata po svom inovativnom pristupu te je osvojila mnoge međunarodne nagrade za inovacije i tehnologije.

U nekoliko riječi, integracijom vlastitih inovacija i novih tehnologija, tvrtka razvija i proizvodi robotske i autonomne sustave za zaštitu ljudskih života i imovine u opasnim okruženjima prvenstveno u vojnom inženjerstvu, kriznom menadžmentu, NBKR i rudarstvu.

Zbog privremenog povećanja opsega posla, tražimo pojačanje na određeno vrijeme u trajanju od 6 mjeseci na poziciji:

OPIS POSLA

  • Sklapanje sklopova i proizvoda koristeći MIG/MAG i TIG postupke zavarivanja
  • Zavarivanje čeličnih metalnih konstrukcija MIG/MAG i TIG postupkom
  • Samostalno sklapanje sklopova u skladu s tehničkom dokumentacijom
  • Bravarski i zavarivački poslovi u skladu s planom i potrebama proizvodnje
  • Evidentiranje utrošenog vremena po radnim nalozima i operacijama

UVJETI

  • SSS – tehnički smjer (poželjno bravar/zavarivač)
  • Poznavanje tehnologije zavarivanja MIG/MAG i TIG postupkom
  • Poznavanje i dobro čitanje tehničke dokumentacije
  • Poznavanje održavanja alata i opreme na pravilan način
  • Poznavanje osnovnih vrsta zavarenih spojeva i položaja zavarivanja
  • Minimalno 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima

POŽELJNO ALI NIJE UVJET

  • Posjedovanje atesta zavarivača za MIG-MAG
  • Osposobljenost za rukovanje mosnom dizalicom i viličarom
  • Poznavanje zavarivanja TIG postupkom: INOX, aluminijske legure
  • Poznavanje osnova rada na računalu

ŠTO OČEKUJEMO

  • Samostalnost u izvršavanju radnih zadataka
  • Analitičnost, sistematičnost i inovativnost u radu
  • Odgovornost i pouzdanost
  • Sklonost timskom radu i komunikativnost
  • Spremnost na daljnje stručno usavršavanje

ŠTO NUDIMO

  • Dinamično, otvoreno i motivirajuće okruženje koje omogućava ravnotežu između posla i privatnog života
  • Prilika za rad u okruženju usmjerenom na dijeljenje znanja i razvoj zaposlenika
  • Mogućnost rada s najsuvremenijim alatima i tehnologijama
  • Mogućnost rasta i učenja kroz sustavni sustav obrazovanja zaposlenika
  • Atraktivan kompenzacijski paket
  • Podrška sportskim aktivnostima kroz Multisport program
  • Dodatno zdravstveno osiguranje

Prijavite se za posao do 28.04.2024. putem linka za prijavu i postanite važan dio #DOKINGforces.