Voditelj postprodaje plovila i servisa (Recruiter.hr za klijenta)

Split, Kaštel Gomilica
02.11.2019. - 23.11.2019.

Jedna smo od vodećih tvrtki u nautičkom sektoru u Hrvatskoj, a naši zaposlenici i njihovo znanje su ključ našeg uspjeha. Od 2004. godine gradimo uspješnu poslovnu priču te smo izrasli u prepoznatljivu tvrtku sa 110 plovila u vlastitoj charter floti. Ovlašteni smo zastupnik brendova Hanse Yachts, Dehler i Fjord koji su u sastavu grupacije Hansegroup, jednog od najvećih proizvođača jahti te inovativnog brenda Bali Catamarans iz grupacije Catana.

Sjedište tvrtke nalazi se u centru Splita, a naše charter baze i servisni centri u Kaštelima, Dubrovniku i Biogradu na Moru.

Naš slogan "Yachting at its best" odražava našu težnju ka izvrsnosti i kvaliteti usmjerenu kako prema klijentima tako i prema zaposlenicima. Osim snažne pozicije na tržištu i stabilnosti poslovanja, našu tvrtku karakterizira poticajno radno okružje u timu mladih i kreativnih ljudi.

Cijenimo entuzijazam i zalaganje, potičemo svakog pojedinca da pokaže svoje sposobnosti i potencijal usmjeren prema ostvarenju poslovnog uspjeha te nagrađujemo dobre rezultate!
Nudimo aktivno sudjelovanje u radu i razvoju društva, mogućnost stručnog usavršavanja napredovanja i izgradnju karijere te poticajna primanja primjerena značaju radnog mjesta.

Ako volite svoj posao i želite raditi u poticajnom okruženju, pozivamo Vas da nam se pridružite na navedenom radnom mjestu!

"Yachting at its best" je slogan kroz koji naglašavamo težnju za savršenstvom i kvalitetom usmjerenom kako na klijente tako i na zaposlenike.

Želite biti dio stabilne tvrtke s jakom poziciom na tržištu? Želite biti dio mladog i kreativnog tima koji stvara motivirajuće radno okruženje? Javite se na natječaj te svojom vedrinom i anmbicijom pomozite da zajedno nastavimo rasti.

Opis posla

  • organiziranje i upravljenje poslovima servisiranja plovila
  • vođenje brige o nabavi rezervnih dijelova
  • rukovođenje poslovima postprodaje plovila
  • vođenje brige o isporuci i primopredaji plovila
  • opremanje plovila pije isporuke kupcu
  • obrađivanje reklamacija

Uvjeti

  • minimalno 3 god. iskustva u nautičkom ili brodograđevnom sektoru
  • poznavanje nautičke industrije, servisnih usluga, rezervnih dijelova i dodatne opreme
  • sistematičnost, preciznost i odgovornosti u obavljanju radnih zadataka
  • visoka razina samostalnosti i stručnosti prilikom obavljanja posla
  • usmjerenost na kvalitetu usluge i zadovoljstvo klijenta
  • znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • napredno korištenje MS Office aplikacija
  • dozvola za voditelja brodice B ili C kategorije
  • vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo

  • rad u dinamičnom, rastućem i perspektivnom okruženju
  • mogućnost stručnog usavršavanja i dodatne edukacije
  • mogućnost samostalnosti u poslu, ali i rad u timu
  • poticajna i stabilna primanja
  • službeni mobitel i prijenosno računalo
  • službeni automobil