PLANER (m/ž)

Zagreb
26.01.2024. - 05.02.2024.

DON'T SEND A MAN TO DO A MACHINE'S JOB!

DOK-ING je vodeća hrvatska tvrtka u području robotike i autonomnih sustava za teške uvjete rada. Tvrtka je lider i na međunarodnom tržištu u više od 40 zemalja svijeta. Sjedište u glavnom gradu Hrvatske prostire se na gotovo 20.000 m2, a osim ureda u Zagrebu, DOK-ING je prisutan na sljedećim kontinentima: Sjeverna i Južna Amerika, Europa, Afrika i Azija. U više od 30 godina poslovanja, tvrtka je prepoznata po svom inovativnom pristupu te je osvojila mnoge međunarodne nagrade za inovacije i tehnologije.

Integracijom vlastitih inovacija i novih tehnologija, tvrtka razvija i proizvodi robotske i autonomne sustave za zaštitu ljudskih života i imovine u opasnim okruženjima prvenstveno u vojnom inženjerstvu, kriznom menadžmentu, NBKR i rudarstvu.

Kako bismo u našoj niši poslovanja nastavili postavljati trendove na svjetskom tržištu, sustavno ulažemo u rast, razvoj i kvalitetu poslovanja, te smo u potrazi za osobom motiviranom za rad i učenje u dinamičnom i izazovnom okruženju na poziciji:

OPIS POSLA:
  • Sudjelovanje u planiranju i provedbi planova proizvodnje, kooperacije i kontrole
  • Sudjelovanje u izradi godišnjih, mjesečnih i tjednih operativnih planova
  • Koordinacija zauzetosti kapaciteta u opskrbnom lancu
  • Naručivanje materijala i usluga
  • Izrada izvještaja i analiza proizvodnje
UVJETI:
  • VSS/VŠS/SSS tehničkog smjera (strojarstvo, elektrotehnika)
  • Minimalno dvije godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje proizvodnih kapaciteta i tehnologija
  • Znanje tehničkog engleskog jezika u govoru i pismu
  • Poželjno znanje i iskustvo u radu s lean manufacturing metodologijom
  • Poželjno iskustvo u radu s ERP sustavom

ŠTO OČEKUJEMO:
  • Analitičko razmišljanje i oko za detalje
  • Organizacijske vještine i usmjerenost na rokove
  • Proaktivnost i fleksibilnost
  • Sklonost timskom radu i komunikativnost
  • Spremnost na daljnje stručno usavršavanje
ŠTO NUDIMO:
  • Dinamično, otvoreno i motivirajuće okruženje koje omogućava ravnotežu između posla i privatnog života
  • Prilika za rad u okruženju usmjerenom na dijeljenje znanja i razvoj zaposlenika
  • Mogućnost rada s najsuvremenijim alatima i tehnologijama
  • Mogućnost rada i učenja kroz sustavno ulaganje u obrazovanje zaposlenika
  • Atraktivan kompenzacijski paket
  • Podrška sportskim aktivnostima kroz Multisport program
  • Dodatno zdravstveno osiguranje

Prijavite se za posao do 05.02.2024 putem linka za prijavu i postanite važan dio #DOKINGforces.