Farmaceutski tehničar (m/ž)

Zadar
25.05.2023. - 30.06.2023.

Ljekarne Vaše zdravlje moderna je ljekarnička ustanova koja prati europske i svjetske trendove oslanjajući se na znanja, vještine i vrijednosti naših ljekarnika stečenih cjeloživotnim učenjem i usavršavanjem.

Danas se u sastavu Ljekarni Vaše zdravlje nalazi više od 42 ljekarni diljem Hrvatske.

Više od 250 zaposlenih zdravstvenih stručnjaka svakodnevno vodi brigu o opskrbi te nudi savjete o ispravnoj i sigurnoj primjeni lijekova, medicinskih proizvoda, dermokozmetike, dodataka prehrani, homeopatskih lijekova te ostalih proizvoda za njegu i očuvanje zdravlja.

Naša misija je pružanje ljekarničke skrbi najvišeg standarda i potpuna usmjerenost na korisnike usluga i proizvoda iz asortimana koje smo pažljivo birali.

OPIS POSLA:

  • obavljanje poslova farmaceutskog tehničara sukladno smjernicama dobre ljekarničke prakse te načelima etike i deontologije ljekarničke djelatnosti
  • savjetovanje, odabir te izdavanje bezreceptnih lijekova, proizvoda za samoliječenje, dermokozmetike te ostalih proizvoda
  • izrada magistralnih i galenskih pripravaka
  • ostali administrativno-tehnički poslovi u ljekarni

UVJETI:

  • tražimo isključivo farmaceutskog tehničara (m/ž) s položenim stručnim ispitom
  • poželjno je iskustvo rada u Eskulapu

NUDIMO VAM:

  • plaćen smještaj kandidatima iz drugih županija

BROJ IZVRŠITELJA: 2