Viši stručni suradnik za strojarstvo (m/ž)

Koprivnica
12.05.2023. - 01.06.2023.

Kao regionalni centar za gospodarenje otpadom usmjereni smo na izgradnju infrastrukture za obradu komunalnog otpada. Naš zadatak su izgradnja i kasnije upravljanje modernim postrojenjem za obradu komunalnog otpada kojim bi se smanjio negativan utjecaj otpada na okoliš, klimu i ljudsko zdravlje. Trenutno smo u fazi projektiranja i izgradnje RCGO Piškornica, a riječ je o najvećoj investiciji na ovom području SZ Hrvatske vrijednosti preko 90 mil. EUR namijenjenoj za dobrobit 500.000 stanovnika u 110 općina i gradova, u 4 županije.

U potrazi smo za osobom koja bi, u suradnji s inženjerima i izvođačem radova sudjelovala u realizaciji projekta RCGO Piškornica u fazi projektiranja i izgradnje. Sva stečena znanja i iskustva moći će se kasnije primijeniti tokom rada samog postrojenja.

Ako si komunikativna osoba koja zna pokazati inicijativu, izraziti svoje mišljenje te dati savjet i preporuku, a uz to si timski igrač, čitaj dalje i saznaj više.

A ako se vidiš u našoj priči, prijavi se!

Opis i popis poslova:

  • Organizacija i praćenje izrade planova investicijskih ulaganja i provedba investicije u tehnološkom dijelu
  • Pripremanje i praćenje provođenja upravnih postupaka suglasnosti i dozvola te osiguravanje pravodobnih ishođenje svih potrebnih akata kojima je uređeno gospodarenje otpadom
  • Pripremanje, vođenje i usklađivanje izrade operativnih planova i neposredno sudjelovanje u koordinaciji pri izgradnji objekata/postrojenja
  • U svojstvu predstavnika investitora u svom djelokrugu poslova, organizacija, praćenje i usklađivanje rada svih sudionika u izgradnji RCGO-a, pretovarnih stanica i prateće infrastrukture
  • Praćenje tehnologije zbrinjavanja otpada te usklađivanje formiranja prijedloga poboljšanja postojećih tehničko-tehnoloških rješenja
  • Praćenje i proučavanje organizacije i metoda rada da bi mogao dati prijedloge upravi za unapređenje poslovanja
  • Sudjelovanje pri izradi planova Društva
  • Sudjelovanje u poslovima upravljanja sustavima kvalitete i zaštite okoliša
  • Koordinacija optimalnog iskorištavanja strojeva koje Društvo koristi u poslovanju
  • Praćenje, analiziranje i implementiranje najbolje dostupne prakse o razumnom trošenju energetskih resursa i zaštiti okoliša
  • Organizacija, planiranje, razrađivanje i nadgledanje procesa zbrinjavanja otpada

Uvjeti za obavljanje poslova:

  • Visoka (VSS) stručna sprema ili magisterij strojarskog usmjerenja
  • Najmanje tri (3) godine radnog iskustva na poslovima u struci
  • Znanje engleskog jezika
  • Znanje rada na računalu (uredski, grafički paket i „inženjerski“ paketi)
  • Poželjno iskustvo rada na projektima/investicijama financiranim iz fondova EU
  • Poželjno poznavanje i iskustvo u primjeni FIDIC – žuta i crvena knjiga
  • Poželjno iskustvo na poslovima provedbe tehničke pomoći i/ili strojarskog nadzora
  • Poželjno iskustvo na izgradnji ili održavanju industrijskih postrojenja

Što mi nudimo:

  • Ugodna radna atmosfera
  • Naknada putnih troškova
  • Uskrsnica, božićnica
  • Dodatne edukacije i stručna usavršavanja
  • Ugovor na neodređeno nakon probnog rada