Viši stručni suradnik za financijsko-ekonomske poslove i nabavu (m/ž)

Koprivnica
12.05.2023. - 01.06.2023.

Kao regionalni centar za gospodarenje otpadom usmjereni smo na izgradnju infrastrukture za obradu komunalnog otpada. Naš zadatak su izgradnja i kasnije upravljanje modernim postrojenjem za obradu komunalnog otpada kojim bi se smanjio negativan utjecaj otpada na okoliš, klimu i ljudsko zdravlje. Trenutno smo u fazi projektiranja i izgradnje RCGO Piškornica, a riječ je o najvećoj investiciji na ovom području SZ Hrvatske vrijednosti preko 90 mil. EUR namijenjenoj za dobrobit 500.000 stanovnika u 110 općina i gradova, u 4 županije.

U potrazi smo za osobom koja bi usko surađivala s ministarstvima i Fondom u realizaciji projekta RCGO Piškornica na poslovima koji su vezani uz financijsku i administrativnu realizaciju, praćenje uvjeta iz ugovora i izrade potrebne dokumentacije.

Ako si komunikativna osoba koja zna pokazati inicijativu, izraziti svoje mišljenje te dati savjet i preporuku, a uz to si timski igrač, čitaj dalje i saznaj više.
A ako se vidiš u našoj priči, prijavi se!

Opis i popis poslova:

  • Priprema, organizacija i provođenje opće, financijske i poslove nabave u skladu s pozitivnim propisima RH i regulativom EU
  • Sudjelovanje u pripremi financijskih poslova i izvješća Društva te praćenje, organizacija i kontrola izvršavanja financijskih obveza Društva
  • Priprema i provođenje te praćenje i organizacija rada financijskog knjigovodstva, materijalnog knjigovodstva, knjigovodstva osnovnih sredstava, knjigovodstva saldakonti i obračuna plaća
  • Priprema i provođenje te praćenje i organizacija poslova za sustav kontrolinga
  • Zastupanje društva u djelokrugu svog rada i propisa pred tijelima nadzora i kontrole
  • Pripremanje i provođenje te praćenje i organizacija svih aktivnosti povezanih s Nadzornim odborom, Skupštinom i ostalim nadležnim tijelima Društva
  • Priprema poslovnog plana, financijskih planova i planova nabave
  • Priprema i provođenje te praćenje i organizacija poslova nabave
  • Praćenje provedbe prava i financijskih obveza iz međunarodnih sporazuma, ugovora, direktiva i smjernica koje se odnose na RCGO
  • Praćenje i rukovođenje aktivnostima provedbe projekta izgradnje RCGO u djelokrugu svojih poslova
  • Pravovremeno obavještavanje Uprave o svim uočenim nedostacima ili problemima iz djelokruga svoga rada, a koji su od značajnog utjecaja na provedbu investicije

Uvjeti za obavljanje poslova:

  • Visoka stručna sprema ekonomske ili pravne struke
  • Najmanje pet (5) godina radnog iskustva u struci
  • Dobro poznavanje rada na računalu (MS Office paket)
  • Dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Iskustvo u vođenju postupaka javne nabave ili posjedovanje certifikata javne nabave
  • Poželjno iskustvo rada u pripremi, pisanju,  provedbi i dokumentiranju investicija/projekata financiranih iz fondova EU i/ili pružanju konzultantskih usluga u EU projektima
  • Poželjan završen tečaj za voditelja EU fondova

Što mi nudimo:

  • Ugodna radna atmosfera
  • Naknada putnih troškova
  • Uskrsnica, božićnica
  • Dodatne edukacije i stručna usavršavanja
  • Ugovor na neodređeno nakon probnog rada