Stručni suradnik za strojarstvo (m/ž)

Koprivnica
12.05.2023. - 01.06.2023.

Kao regionalni centar za gospodarenje otpadom usmjereni smo na izgradnju infrastrukture za obradu komunalnog otpada. Naš zadatak su izgradnja i kasnije upravljanje modernim postrojenjem za obradu komunalnog otpada kojim bi se smanjio negativan utjecaj otpada na okoliš, klimu i ljudsko zdravlje. Trenutno smo u fazi projektiranja i izgradnje RCGO Piškornica, a riječ je o najvećoj investiciji na ovom području SZ Hrvatske vrijednosti preko 90 mil. EUR namijenjenoj za dobrobit 500.000 stanovnika u 110 općina i gradova, u 4 županije.

U potrazi smo za osobom koja bi sudjelovala u realizaciji projekta RCGO Piškornica u fazi projektiranja, kao i prilikom izgradnje uz suradnju s inženjerima i nadzorom. Sva iskustva i znanja koja se steknu moći će se kasnije primijeniti tokom rada samog centra.

Ako si komunikativna osoba koja zna pokazati inicijativu, izraziti svoje mišljenje te dati savjet i preporuku, a uz to si timski igrač, čitaj dalje i saznaj više.

A ako se vidiš u našoj priči, prijavi se!

Opis i popis poslova:

  • Sudjelovanje u izradi planova investicijskih ulaganja i provedbi investicije u tehnološkom dijelu
  • Priprema i praćenje provođenja upravnih postupaka suglasnosti i dozvola te osiguravanje pravodobnog ishođenja svih potrebnih akata kojima je uređeno gospodarenje otpadom
  • Priprema, vođenje i usklađivanje izrade operativnih planova i neposredno sudjelovanje u koordinaciji pri izgradnji objekata/postrojenja
  • U svojstvu predstavnika investitora u svom djelokrugu poslova, organiziranje i praćenje rada svih sudionika u izgradnji RCGO-a, pretovarnih stanica i prateće infrastrukture
  • Praćenje i kontroliranje donošenja i primjene propisa iz područja strojarstva, zaštite okoliša, obrade i postupanja s otpadom
  • Sudjelovanje u poslovima upravljanja sustavima kvalitete i zaštite okoliša
  • Usklađivanje rada s relevantnim propisima, zakonima i ostalim pravnim aktima te pravilima struke

Uvjeti za obavljanje poslova:

  • Visoka (VSS) stručna sprema ili magisterij strojarskog usmjerenja
  • Znanje engleskog jezika
  • Znanje rada na računalu (uredski, grafički paket i „inženjerski“ paketi)
  • Poželjno poznavanje pravila iz FIDIC – žuta i crvena knjiga

Što mi nudimo:

  • Ugodna radna atmosfera
  • Naknada putnih troškova
  • Uskrsnica, božićnica
  • Dodatne edukacije i stručna usavršavanja
  • Ugovor na neodređeno nakon probnog rada