INŽENJER KVALITETE ZA PODRUČJE ELEKTRONIKE (m/ž)

Zagreb
13.02.2023. - 28.02.2023.

DON'T SEND A MAN TO DO A MACHINE'S JOB!

DOK-ING je vodeća hrvatska tvrtka u području robotike i autonomnih sustava za teške uvjete rada. Tvrtka je lider i na međunarodnom tržištu i ima više od 80% tržišnog udjela u više od 40 zemalja svijeta. U proteklom razdoblju tvrtka je porasla više od 230%, a prosječna plaća tvrtke porasla je i do 30%. Sjedište u glavnom gradu Hrvatske prostire se na gotovo 20.000 m2, a osim ureda u Zagrebu, DOK-ING je prisutan na sljedećim kontinentima: Sjeverna i Južna Amerika, Europa, Afrika i Azija. U više od 30 godina poslovanja, tvrtka je prepoznata po svom inovativnom pristupu te je osvojila mnoge međunarodne nagrade za inovacije i tehnologije.

U nekoliko riječi, integracijom vlastitih inovacija i novih tehnologija, tvrtka razvija i proizvodi robotske i autonomne sustave za zaštitu ljudskih života i imovine u opasnim okruženjima prvenstveno u vojnom inženjerstvu, kriznom menadžmentu, NBKR i rudarstvu.

Kako bismo u našoj niši poslovanja nastavili postavljati trendove na svjetskom tržištu, sustavno ulažemo u rast, razvoj i kvalitetu poslovanja, te smo u potrazi za osobom motiviranom za rad i učenje u dinamičnom i izazovnom okruženju na poziciji:

INŽENJER KVALITETE ZA PODRUČJE ELEKTRONIKE (m/ž)

OPIS POSLA:

  • Kontrola kvalitete u svim fazama procesa (ulazna, međufazna, završna)
  • Ispitivanje kvalitete upravljačke i komunikacijske elektronike u različitim uvjetima okoline, mjerenja i analize RF signala
  • Ispitivanje baterijskih sustava
  • Završna kontrola strojeva
  • Izrada izvještaja, statistička obrada podataka i prikaz informacija o kvaliteti proizvoda i procesa
  • Prijava, evidencija i rješavanje nesukladnosti
  • Razvoj i optimizacija ispitnih metoda

UVJETI:

  • SSS/VŠS/VSS elektrotehnike
  • Minimalno 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Tehničko znanje iz područja elektrotehnike (upotreba mjerne opreme, razumijevanje i interpretacija el. shema)
  • Napredno znanje tehničkog engleskog jezika u govoru i pismu (B2)

POŽELJNO ALI NIJE UVJET:

  • Poznavanje osnova rada u LabVIEW okruženju
  • Poznavanje metode analize nesukladnosti
  • Iskustvo u statističkoj obradi podataka
  • Poznavanje metoda analize i unaprjeđenja kvalitete proizvoda i procesa
  • Poznavanje metoda ispitivanja pouzdanosti komponenti i sustava
  • Poznavanje ISO sustava

ŠTO OČEKUJEMO:

  • Razvijene komunikacijske vještine
  • Organizacijske vještine i usmjerenost na rokove
  • Proaktivnost i fleksibilnost
  • Sklonost timskom radu i komunikativnost
  • Spremnost na daljnje stručno usavršavanje

ŠTO NUDIMO:

  • Dinamično, otvoreno i motivirajuće okruženje koje omogućava ravnotežu između posla i privatnog života
  • Prilika za rad u okruženju usmjerenom na dijeljenje znanja i razvoj zaposlenika
  • Mogućnost rada s najsuvremenijim alatima i tehnologijama
  • Mogućnost rasta i učenja kroz sustavni sustav obrazovanja zaposlenika
  • Atraktivan kompenzacijski paket
  • Podrška sportskim aktivnostima kroz Multisport program

Prijavite se za posao do 28.02.2023. putem linka za prijavu ili direktno na mail hr@dok-ing.hr i postanite važan dio #DOKINGforces.