Specijalist tehnologije za kreditni rizik - Split

Split
23.01.2023. - 03.02.2023.

Mjesto rada

Split

Razdoblje primjene ugovora o radu

Određeno vrijeme do povratka zaposlenice s rodiljnog/roditeljskog dopusta

Poslovno područje

Odjel tehnologije za kreditni rizik, Direkcija kreditnog rizika za građanstvo, Sektor upravljanja rizicima

Rok za prijavu:

od 24.01.2023. do 03.02.2023. godine

Naziv radnog mjesta koje se oglašava:

Specijalist tehnologije za kreditni rizik – 1 izvršitelj

Opis posla:

  • Implementacija promjena uvjeta odobravanja kredita u alatu za odobravanje u segmentu građnastva
  • Sudjelovanje u razvoju i održavanju infrastrukture baze podataka te razvoj sofisticiranih analitičko izvještajnih baza
  • Sudjelovanje, nadzor i kontrola tehnoloških rješenja za podršku upravljanja portfeljem
  • Upravljanje razvojem ostalih tehničkih rješenja u svrhu održavanja i unaprjeđenja procesa u koje je uključena Direkcija kreditnog rizika za građanstvo
  • Sudjelovanje u razvojnim projektima OTP grupe u domeni kreditnog rizika i razvoja aplikacija, izvještaja, proizvoda i procesa rada
  • Suradnja s matičnom bankom u djelokrugu odgovornosti

Obvezni uvjeti / vještine radnog mjesta:

  • VSS  - PMF matematičkog smjera / FER / FESB
  • napredno korištenje standardnih MS Office alata ( Word, Excel, Power Point )
  • Poznavanje struktura baza podataka (Poznavanje SQL-a i PL/SQL-a)
  • aktivno znanje  engleskog jezikom u govoru i pismu
  • razvijene analitičko-numeričke vještine te izraženo logičko zaključivanje
  • komunikativnost, inovativnost i kreativnost
  • spremnost na brzo učenje i savladavanje novih vještina

Prednost kandidatima koji:

  • imaju minimalno dvije godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • poznaju principe funkcioniranja alata za odobravanje kredita
  • iskustvo u nekom od programskih jezika: Java/Phyton/Scala
  • poznaju zakonsku i pod-zakonsku regulativu iz područja bankarstva