Ovlašteni revizor / Revizor

Split
26.07.2022. - 22.08.2022.

UHY HB EKONOM je profesionalna i dinamična tvrtka kojoj su glavne usluge računovodstvo, revizija, porezno i poslovno savjetovanje. Osnovani smo 1995. godine u Splitu. Članovi smo međunarodnog udruženja za reviziju, računovodstvo i porezno savjetovanje Urbach Hacher Young International (UHY International) sa sjedištem u Londonu. Imamo zaposlene izvrsne stručnjake s iskustvom koji svoje znanje prenose na mlade stručne kadrove, koji imaju priliku razviti svoja stručna znanja i individualne kompetencije. Redovito organiziramo edukacije i seminare iz područja računovodstva i poreza, kako unutar tvrtke, tako i za potrebe klijenata te redovito izdajemo mjesečne novosti za naše klijente, na društvenim i web stranicama.

Naši napori i postignuća su prepoznati i u brojkama te smo svaku godinu ocijenjeni najvišom bonitetnom ocjenom zlatne AAA bonitetne izvrsnosti. Zlatna bonitetna izvrsnost predstavlja natprosječnu vrijednost bonitetne ocjene među tvrtkama koje već tri godine zaredom pokazuju bonitetnu ocjenu izvrsnosti, što nas svrstava u 1.53% najboljih tvrtki u RH.

UHY HB EKONOM je društvo za reviziju, računovodstvene usluge, porezno i poslovno savjetovanje osnovano 1995. godine. Članica smo međunarodnog udruženja revizorskih i savjetodavnih tvrtki UHY International iz Londona.
Za naše domaće i strane klijente obavljamo sve vrste revizija, pružamo usluge ograničenog poreznog savjetovanja, izrađujemo financijske izvještaje, pružamo računovodstvene usluge, te ih i poslovno savjetujemo.

Dio smo neformalne grupe UHY in Croatia (www.uhyincroatia.com) koja u Splitu okuplja preko 30 stručnjaka iz područja računovodstva, revizije, poreznog savjetovanja i EU fondova (https://www.linkedin.com/company/uhyincroatia/)   . Organizirani smo kroz tri tvrtke, UHY HB EKONOM d.o.o. za reviziju i računovodstvo, UHY POREZNI SAVJETNIK d.o.o. za porezno savjetovanje i UHY SAVJETOVANJE d.o.o. za poslovno savjetovanje, pripremu i provedbu EU projekata. Veliki broj klijenata i interakcija između tvrtki doprinosi našem kontinuiranom rastu i razvoju, te smo postali najveća konzultantska kuća izvan Zagreba koja se bavi ovim djelatnostima.

Obavljamo revizije financijskih izvještaja malih i srednjih društava sukladno HSFI, te velikih društava sukladno MSFI, revizije EU projekata, revizije neprofitnih institucija te revizije sukladno ZTD ili revizije prema narudžbi klijenata, te Due diligence . Izvještaji se izrađuju prema potrebi i na engleskom jeziku. U obavljanju revizije koristimo revizijski program Caseware.

Imamo mlad, ali stručan i ambiciozan tim koji želimo ojačati dodatnim stručnim osobljem za nove izazove rasta i razvoja naših usluga.

Prijavite se i budite dijelom moderne i uspješne revizorske kuće!
Dobrodošli u UHY HB EKONOM tim!

Opis posla

  • Samostalno provođenje složenih revizijskih poslova po zadanoj metodologiji, izrada revizorskog izvješća u dogovorenom roku uz nadzor nadređene osobe
  • Napredna financijska analiza financijskih izvještaja klijenata
  • Samostalno provođenje revizijskih procedura nad rizičnim područjima revizije
  • Napredna obrada unesenih podataka klijenata / odabir uzoraka prihoda/ rashoda i uzoraka konfirmacije, te provjera njihove usklađenosti sa zakonskim i podzakonskim aktima i poreznom procedurom
  • Prokativan rad u svim aktivnostima odjela / vođenje dodijeljenog rada na terenu
  • Komunikacija klijenta vezana uz rad na terenu i zahtjevima za dokumentaciju potrebnu za provođenje revizije
  • praćenje i primjena Zakona i propisa iz područja revizije, standarda, poreza, računovodstva i trgovačkog prava
  • obavljanje svih revizorskih usluga u okviru stručnog znanja, a po nalogu neposrednog rukovoditelja

Uvjeti

  • VSS / Magistar struke - Ekonomski fakultet
  • minimalno 5 godina radnog iskustva na poslovima revizije
  • položen ispit za ovlaštenog revizora (poželjno)
  • poznavanje MRevS-ova, HSFI, MSFI te drugih revizijskih, računovodstvenih i poreznih propisa
  • aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • odlično poznavanje rada u MS Office-u sa naglaskom na Excel
  • pouzdana i odgovorna osoba s razvijenom poslovnom etikom
  • samostalnost u radu, proaktivnost i samoinicijativnost
  • sposobnost rada u strogim rokovima
  • sistematičnost u radu i analitičko razmišljanje
  • visoka razina profesionalnosti, samostalnosti i odgovornosti;
  • dobro funkcioniranje u timu

Vozačka dozvola: B

Što nudimo

  • mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja
  • međunarodno podržavajuće radno okruženje
  • rad na raznovrsnim revizijama s klijentima iz različitih sektora gospodarstva
  • Stimulativna primanja sukladno poziciji
  • ugovor na neodređeno vrijeme, uz probni rok 6 mjeseci
  • besplatan sistematski pregled jednom godišnje
  • naknada za prehranu
  • naknada putnih troškova
  • MultiSport kartica
  • klizno radno vrijeme

Vrsta zaposlenja:Stalni radni odnos

Rad od kuće: Povremeno