PHP programer

Alati za pristupačnost

Promjena veličine fonta

Prilagodba disleksiji

Prilagodba teme

Resetiraj

Split
04.09.2018. - 30.09.2018.

Purex d.o.o. je tvrtka osnovana 2002. godine sa sjedištem u Hrvacama. Bavi se proizvodnjom, pakiranjem i distribucijom purećeg i pilećeg mesa te suhomesnatih proizvoda od svinjskog mesa proizvedenih na tradicionalan način. Misija poduzeća je proizvodnja visokokvalitetnog, zdravog mesa i mesnih prerađevina na tradicionalan način od životinja hranjenih žitaricama hrvatskog podrijetla, bez GMO-a. Finalni rezultat proizvodnje je meso uzgojeno na vlastitim farmama, hranjeno žitaricama hrvatskog podrijetla u produženom tovu, bez GMO-a, hormona i antibiotika kao stimulatora rasta, što je jamstvo zdravog i kvalitetnog obroka. Proizvodi se plasiraju krajnjim potrošačima putem vlastite maloprodajne mreže na širem području Splita (15 prodavaonica) i Zagreba (11 prodavaonica).
Prijavite se i postanite dio našeg uspješnog i veselog Purex tima!

Opis posla

Tražimo PHP programera (m/ž) koji bi se pridružio našem timu!

Ne tražimo diplomu, nego proaktivnost, dinamičnost i znanje, čak i ako nemaš sjajne reference ili niz projekata s kojima bi se mogao dokazati. Primarno ćeš se fokusirati na razvijanje logike, povezivanje sustava i izradu softvera za optimizaciju proizvodnih procesa, a kasnije i na povezivanje ostalih sustava unutar proizvodnje, knjigovodstva, veleprodaje i maloprodaje tvrtke Purex.

Dužnosti i odgovornosti

  • Razvoj specifičnih softvera za potrebe farmi, knjigovodstva i maloprodaje (backend i frontend)
  • Integracija višestrukih izvora podataka; održavanje sustava

Uvjeti

  • 1 godina iskustva u PHP-u
  • Iskustvo u nekom od PHP frameworka kao npr. Laravel ili Symphony
  • Iskustvo u JavaScriptu/Jquery, MySql-u, HTML-u