Samostalni bankar _ Đakovo

Đakovo
13.05.2022. - 23.05.2022.

Mjesto rada

Đakovo

Razdoblje primjene ugovora o radu

Neodređeno vrijeme, uz probni rad od šest (6) mjeseci

Poslovno područje

Poslovni centar sjeverozapadna Hrvatska i Slavonija, Direkcija upravljanja mrežom, Sektor poslovanja s građanstvom

Rok za prijavu:

od 13.05.2022. do 23.05.2022. godine

Naziv radnog mjesta koje se oglašava:

Samostalni bankar – 1 izvršitelj

Opis posla:

  • Provođenje odgovarajućih (bez)gotovinskih transakcija putem IT aplikacije, uz prethodno provedenu pripremu za nesmetan rad s klijentima te uz poštivanje internih pravila i akata;
  • Aktivna prodaja proizvoda ( informiranje klijenata o bančinim proizvodima, iniciranje prodajnog razgovora, odgovaranje na upite klijenata, iznalaženje rješenja te savjetovanje klijenata o mogućnostima realizacije njihovih zahtjeva );
  • Profesionalan, odgovoran i učinkovit rad s gotovinom ( domaćom i stranom valutom ) i blagajnom za koju je zadužen, sukladno definiranim pravilima i propisima;

Obvezni uvjeti za kandidate :

  • SSS – poželjno ekonomskog smjera
  • Posjedovanje vještina rada na PC-u (MS Office paket)
  • Organizacijske sposobnosti, stručnost, profesionalnost u obavljanju radnih zadataka
  • Analitičnost, sistematičnost i ažurnost
  • Vještina definiranja prioritetnih radnih aktivnosti
  • Komunikativnost – vještine verbalne i pisane komunikacije
  • Sklonost timskom radu
  • Fleksibilnost

Prednost kandidatima:

  • S radnim iskustvom u prodaji financijskih proizvoda (poželjno u bankarstvu) od najmanje jedne (1) godine