Office administrator (m/ž)

Sarajevo
01.03.2021. - 10.03.2021.

Opis posla

Tražimo proaktivnog i ambicioznog administratora koji bi se pridružio našem timu! Vaš bi zadatak bio davati podršku managerima i zaposlenicima kroz razne zadatke povezane s organizacijom i komunikacijom.

Opseg administrativnog posla uključuje komunikaciju putem telefona i e-maila, kako bi se osiguralo da sve administrativne obveze budu završene točno, kvalitetno i isporučene na vrijeme.

Obveze i dužnosti

  • Korespondencija sa stranim partnerima, dobavljačima i kupcima
  • Odgovaranje i preusmjeravanje telefonskih poziva
  • Organiziranje i ugovaranje sastanaka
  • Izrada i distribucija ponuda, računa i dopisa
  • Administriranje proizvodnih transakcija
  • Pružanje generalne podrške posjetiteljima
  • Pružanje generalne podrške direktoru
  • Druge aktivnosti po nalogu voditelja ili direktora

Uvjeti

  • Radno iskustvo na sličnim poslovima
  • Profesionalni pristup poslovanju
  • Znanje o upravljanju uredskim sistemima i procedurama
  • Izvrsne vještine upravljanja vremenom, sposobnost multi-taskinga i prioritetiziranja posla
  • Usmjerenost na detalje i vještine rješavanja problema
  • Izvrsne pismene i verbalne komunikacijske vještine
  • Snažne organizacijske vještine i vještine planiranja
  • Izrazito dobro snalaženje u MS Office paketu
  • Poznavanje engleskog jezika

Nudimo

  • Stalni radni odnos
  • Stabilna i redovita primanja
  • Dinamično i motivirajuće radno okruženje
  • Kontinuirano profesionalno učenje i usavršavanje
  • Mogućnost napredovanja