Voditelj maloprodaje (m/ž)

Split
08.02.2021. - 03.03.2021.

Centaurus d.o.o. je tvrtka specijalizirana za distribuciju, veleprodaju i maloprodaju svježe i smrznute ribe, te drugih plodova mora. Poslujemo preko 20 godina u sektoru trgovine i prerade ribe u više segmenata: otkup jadranske ribe, prerada ribe, veleprodaja, distribucija i maloprodaja. Na HoReCa segmentu tržišta danas opskrbljujemo preko 1.000 restorana i hotela na području Dalmacije. Zbog povjerenja kupaca i naglašene brige o standardima kvalitete i sigurnosti hrane (HACCP) te kontinuiranog rada na unapređenju proizvoda i usluga, tvrtka kontinuirano raste.

Opis posla

  • vođenje poslovnica ribarnica na Splitsko-dalmatinskom području
  • organiziranje i provedba svih procesa unutar poslovnica
  • praćenje i nadgledanje rada u poslovnicama
  • odgovornost za zaposlenike ribarnica
  • zapošljavanje, razvoj i motivacija zaposlenika
  • vođenje brige o izgledu i urednosti prodavaonice

Uvjeti

  • točnost i urednost u izvršavanju radnih zadataka
  • pouzdanost, temeljitost, ustrajnost
  • komunikativnost i ljubaznost u kontaktu
  • poznavanje rada na računalu u MS Office paketu
  • barem 3 godine iskustva na sličnim radnim mjestima
  • posjedovanje vozačke dozvole B kategorije

Stručna sprema: SSS, VŠS, VSS (poželjno ekonomskog ili društvenog usmjerenja)

Što nudimo

  • ugodno i poticajno radno okruženje
  • samostalnosti u poslu
  • stimulativna primanja
  • mogućnost osobnog i profesinalnog razoja