Terenski komercijalist (m/ž)

Rijeka
05.01.2021. - 18.01.2021.

Tvrtka Deltron d.o.o. osnovana je 1995. godine, a danas je jedan od lidera u poslovima inženjeringa, graditeljstva, prodaje, montaže i održavanja klimatizacijske i ventilacijske opreme u Republici Hrvatskoj te Bosni i Hercegovini.

Već dugi niz godina Deltron je sinonim za uspješnu distribuciju vrhunskih svjetskih proizvođača klimatizacijske opreme Mitsubishi Electric, Gree, Azuri, Thermoscreens, Climaveneta i Olimpia Splendid.

Dobitnik smo priznanja „Zlatna Bilanca 2017.“ za najuspješnijeg poduzetnika u 2016. godini u djelatnosti građevinarstva izdanog od strane Financijske Agencije kao i priznanja “Zlatna kuna” za najuspješniju srednju tvrtku Splitsko-dalmatinske županije u 2019. godini.

Najveći doprinos našem uspjehu daje više od 95 stručnih i motiviranih djelatnika, prvoklasna kvaliteta proizvoda koje zastupamo te usluga koju pružamo našim poslovnim partnerima i kupcima
Kod nas se uvijek nešto događa i stalno smo u pokretu, a timski duh je jedna od naših najvažnijih karika. Bitno nam je što naši zaposlenici imaju za reći i uvijek s velikim entuzijazmom rado saslušamo svaku novu ideju. Svjesni smo da je upravo razmjena ideja, metoda rada i znanja jedini način da Deltron ide naprijed, stoga tome pridajemo veliku važnost. Cijelu ekipu u Deltronu krase sklonost pomaganju kolegama, pedantnost, pouzdanost, organiziranost, učinkovitost i spremnost na usavršavanje te savladavanje izazova. Pošteni smo, radimo predano i puno, ali isto tako znamo kada je vrijeme za zabavu i opuštanje!

Mladi smo i profesionalni te se konstantno širimo na tržištu i sada tražimo tebe kako bismo osnažili naš poslovni tim. Nudimo ti mjesto gdje ćeš imati stabilna primanja, gdje ćeš se stalno moći razvijati, ali možda i ono najvažnije, gdje ćeš svaki dan sa zadovoljstvom doći na posao.

Ako se možeš zamisliti u ovoj našoj priči, u nastavku oglasa pogledaj neke detalje koje tražimo od tebe i odmah se prijavi jer jedva čekamo čuti što upravo ti imaš za reći!

OPIS POSLOVA:

  • širenje prodajne mreže, otvaranje novih prodajnih mjesta i pozicioniranje naših proizvoda na tržištu klimatizacijske opreme
  • izrada, praćenje i realizacija planova prodaje klimatizacijske opreme te ostvarenje uspješnih prodajnih rezultata
  • dogovaranje uvjeta s partnerima
  • operativna provedba prodajnih aktivnosti organizacija i aktivno sudjelovanje u provedbi i nadzoru promocijskih aktivnosti
  • praćenje realizacije te provedba aktivnosti s ciljem povećanja uspješnosti poslovanja
  • praćenje tržišnih trendova s ciljem pravovremene prilagodbe tržišnim uvjetima
  • koordinacija aktivnosti s ostalim funkcijama u cijeloj grupaciji Deltron, s ciljem postizanja maksimalne učinkovitosti i održavanja sustava vrijednosti Deltrona

UVJETI:

  • SSS, VSS ili VŠS - prednost tehnički smjer
  • potrebno iskustvo u radu s klimatizacijskom opremom
  • afiniteti prema prodaji, prodajnim aktivnostima i terenskom radu
  • usmjerenost na ispunjenje prodajnih ciljeva
  • otvorenost, ljubaznost, komunikativnost i pristupačnost
  • kooperativnost i sklonost radu u timu
  • aktivno korištenje engleskim jezikom u govoru i pismu
  • napredno znanje rada na računalu
  • vozačka dozvola B kategorije

ŠTO NUDIMO:

  • automobil, mobitel, prijenosno računalo
  • dinamična, ugodna i prijateljska radna atmosfera
  • fleksibilno radno vrijeme
  • stimulativna primanja i stalno praćenje rezultata rada
  • uvijek ćemo prepoznati tvoj angažman i adekvatno te nagraditi
  • stalno ulažemo u naše zaposlenike kroz razne edukacije, pohađanje tečajeva, seminara i svega što je potrebno da se naši zaposlenici osobno i profesionalno razvijaju