Marketinški stručnjak (m/ž)

Sv. Ivan Zelina
12.01.2018. - 22.01.2018.

ISKRA ZELINA KEMIJSKA INDUSTRIJA je tvrtka osnovana u Zagrebu 1868. godine i od tada je jedan od vodećih proizvođača sredstava za čišćenje, svijeća, boja i lakova te sredstava za zaštitu bilja. U zadnjih nekoliko godina kontinuirano rastemo, a tim naših stručnjaka predano radi na razvoju novih formulacija i unapređenju proizvodnih procesa.

ISKRA ZELINA KEMIJSKA INDUSTRIJA je tvrtka osnovana u Zagrebu 1868. godine i od tada je jedan od vodećih proizvođača sredstava za čišćenje, svijeća, boja i lakova te sredstava za zaštitu bilja. U zadnjih nekoliko godina kontinuirano rastemo, a tim naših stručnjaka predano radi na razvoju novih formulacija i unapređenju proizvodnih procesa.

Opis posla

  • kreiranje sadržaja i pisanje različitih tekstova, uključujući opise proizvoda, objava na internetskim stranicama i društvenim mrežama i drugo.
  • sudjelovanje u dizajniranju objava na blogu i društvenim mrežama
  • primjena marketinških strategija i znanja (analiza unutarnjih i vanjskih čimbenika)
  • asistencija u stvaranju i razvoju prijedloga za poboljšanje korisničkog iskustva
  • timski rad na poboljšanju učinkovitosti poslovanja kroz uvođenje digitalnih tehnologija i poslovnih praksi (mobilne i web tehnologije, Internet stvari, društvenih platformi, napredne analitike i rješenja u obliku za naše usluge i proizvode)

Uvjeti

  • VSS/VŠS ekonomije, smjer marketing
  • izražena sposobnost za pisanje i oblikovanje tekstualnih sadržaja i članaka
  • naglašena temeljitost i sistematičnost u obavljanju radnih zadataka
  • odgovornost prema radu i spremnost na učenje
  • fleksibilnost i spremnost na timski i samostalni rad
  • informatička pismenost (napredno poznavanje MS Office alata, Interneta općenito, poželjno poznavanje rada s nekim od grafičkih paketa)
  • poznavanje marketinških strategija i razvijena marketinška znanja i vještine
    • analize unutarnjih i vanjskih čimbenika
  • znanje engleskog jezika na C razini
  • prednost poznavanja još jednog stranog jezika
  • izražen smisao za dizajn
  • nije potrebno radno iskustvo

Stručna sprema: Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Diplomirani ekonomist

Jezici: Engleski (napredno), prednost poznavanja još jednog stranog jezika

Vještine: Napredno poznavanje informatičkih alata (Word, Excel, Outlook, Internet)

Što nudimo

  • ugodno i poticajno radno okruženje
  • mogućnost osobnog i profesionalnog razvoja
  • tim spreman na podršku i pomoć pri učenju novih znanja
  • stimulativna primanja u skladu s poslovnom odgovornošću
  • mogućnost stalnog zaposlenja

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije: Ekonomija, Marketing, Digitalni marketing

Županije rada: Zagreb i Zagrebačka