Kompareovac/ka za prodaju auto osiguranja

Alati za pristupačnost

Promjena veličine fonta

Prilagodba disleksiji

Prilagodba teme

Resetiraj

Rad od kuće
03.09.2020. - 21.09.2020.

Kompare je centralno mjesto za online ugovaranje polica osiguranja te telekom usluga. Mijenjamo tržišne i kupovne navike u Hrvata već 8 godina s misijom da pružimo vrhunsku uslugu i pomognemo građanima uštedjeti vrijeme i novac.Omogućili smo svima da na jednom mjestu, brzo i jednostavno usporede i kupe najbolje za sebe. Jedinstveni smo po usluzi koju nudimo, a i kao poslodavac jer ovdje vlada otvorena i dinamična radna okolina gdje svatko sam utječe na iznos svoje plaće. Volimo pse, voće i kavu, ali ipak više od svega komunicirati i pomagati klijentima da pronađu najbolju opciju za sebe bez odlaska u poslovnicu.

OPIS POSLA

Kupci sami dolaze na kompare.hr i informiraju se o policama osiguranja, a na tebi je da im pomogneš prilikom kupovine. Nikad nećeš trošiti vrijeme na traženje kupaca i "cold calling". Tvoj zadatak je da odgovoriš na upite kupaca koji nam se sami jave i pomogneš im u odabiru najbolje police auto obveznog i kasko osiguranja. Na raspolaganju su ti ponude 10 osiguravajućih kuća koje kombiniraš i tražiš pravu stvar za kupca. Stalo nam je da klijenti kupe osiguranje kod nas jer od toga živimo. Kompare usluga je za kupce potpuno besplatna, a proviziju naplaćujemo osiguravajućim kućama za svaku prodanu policu osiguranja.

KOGA ŽELIMO?

- želimo prodavača/icu, osobu koja zna s ljudima

- osnovne osobine koje očekujemo od tebe su ljubav prema prodaji i maksimalna usmjerenost na klijenta

- trebamo entuzijazam, motivaciju i disciplinu u postizanju rezultata

- minimalno srednja stručna sprema (SSS)

- godine i predznanje o osiguranju su nam nebitni

- radimo u super pametnom informatičkom sustavu, ali dobro će ti doći aktivno poznavanje rada na računalu

- podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

ŠTO NUDIMO?

- ugovor na neodređeno (stalni radni odnos)

- radi se u smjenama (6 sati) radnim danom od 08:00 do 20:00 h + jedna subota u mjesecu ujutro

- uvjete i opremu za rad od kuće

- prosječna neto primanja nakon plaćene edukacije i uhodavanja naših prodavača u prvoj godini dana su od fiksnih zajamčenih 5.000 kn do prosječnih 7.000 kn, a mogu biti i veća ovisno o učinku

- nakon godine dana već imaš svoju bazu kupaca te zarađuješ više od 8.000 kn

- opuštena i prijateljska atmosfera bez ukočenih šefova i zategnutih kravata

- zanimljiva tehnologija rada i inovativni načini prodaje

- besplatne stručne edukacije (o proizvodima, alatima, prodajnim vještinama i sl.)

- nema terenskog rada (sve prodajne aktivnosti se vrše isključivo putem emaila i telefona)

UREDI?

Rad od kuće (kandidati diljem Hrvatske) ili rad iz ureda u Rijeci ili Osijeku

Natječaj je otvoren do 13.9.2020.