Kemijski tehničar

Sv.Ivan Zelina
11.01.2018. - 22.01.2018.

ISKRA ZELINA KEMIJSKA INDUSTRIJA je tvrtka osnovana u Zagrebu 1868. godine i od tada je jedan od vodećih proizvođača sredstava za čišćenje, svijeća, boja i lakova te sredstava za zaštitu bilja. U zadnjih nekoliko godina kontinuirano rastemo, a tim naših stručnjaka predano radi na razvoju novih formulacija i unapređenju proizvodnih procesa.

ISKRA ZELINA KEMIJSKA INDUSTRIJA je tvrtka osnovana u Zagrebu 1868. godine i od tada je jedan od vodećih proizvođača sredstava za čišćenje, svijeća, boja i lakova te sredstava za zaštitu bilja. U zadnjih nekoliko godina kontinuirano rastemo, a tim naših stručnjaka predano radi na razvoju novih formulacija i unapređenju proizvodnih procesa.

Opis posla

- asistiranje tehnolozima u kreiranju tehnoloških postupaka i prateće dokumentacije
- rad na procesu pripreme i proizvodnje te uvođenju novih proizvoda
- uzimanje uzoraka za održavanje kvalitete proizvoda
- primjena i poštivanje industrijskih i drugih propisanih zakona i standarda
- ostali administrativni poslovi
- ostali poslovi po nalogu voditelja ili direktora

Uvjeti

- SSS kemijskog smjera
- sistematičnost, ažurnost, temeljitost i prilagodljivost u radu
- usmjerenost na ciljeve i ustrajnost
- izražene analitičke i organizacijske vještine
- komunikativnost i nesklonost konfliktima
- dobro poznavanje rada na računalu
- poznavanje engleskog jezika
- poštivanje i provođenje zakonskih propisa i pravila firme
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema: Srednja stručna sprema

Jezici: Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola: B

Vještine: Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- mogućnost samostalnog i timskog rada

- ugodno radno okruženje

- rad u timu i samostalno

- stimulativna primanja u skladu s radnim zadacima i odgovornošću

- mogućnost rada na neodređeno

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije: Farmaceutika i biotehnologija, Proizvodnja i zanatske usluge

Županije rada: Zagreb i Zagrebačka