Specijalist u hranidbi domaćih životinja (m/ž)

Alati za pristupačnost

Promjena veličine fonta

Prilagodba disleksiji

Prilagodba teme

Resetiraj

Zagreb
09.07.2020. - 07.08.2020.

Bio Pharm Vet Digital je hrvatska tvrtka specijalizirana za inovativna rješenja u stočarskom uzgoju koja omogućava partnerima ostvarivanje izvrsnih proizvodnih rezultata i konkurentnost na domaćim i inozemnim tržištima. Kao ekskluzivni zastupnik renomiranih globalnih tvrtki, aktivno provodi transfer tehnologije, znanja i stečenog iskustva u hranidbi, veterinarskoj skrbi i smještaju domaćih životinja. Već dugi niz godina Bio Pharm Vet Digital sudjeluje u uspjehu svih vodećih hrvatskih tvrtki u segmentu stočarstva i proizvodnje stočne hrane kao relevantan partner koji nudi cjelovita rješenja za stočarsku proizvodnju i proizvodnju bioplina.

Opis posla

Traži se stručnjak u hranidbi domaćih životinja (m/ž) koji će biti zadužen za:

  • Savjetovanje partnera u području hranidbe životinja
  • Izradu ponuda postojećim i novim klijentima
  • Ugovaranje i koordinaciju stručnih pokusa te obradu rezultata tih pokusa
  • Tehničku podršku u korištenju proizvoda
  • Suradnju s timom te proaktivnost u pronalasku novih klijenata i povećanju trenutnog tržišnog udjela
  • Izradu popratne prodajne dokumentacije

Uvjeti

  • VSS veterinar ili agronom
  • Poznavanje prehrambenih uvjeta uzgoja, rasta i razvoja svih domaćih životinja
  • Organiziranost, temeljitost, snalažljivost i samostalnost u radu
  • Usmjerenost na ciljeve i traženje rješenja
  • Komunikativnost i profesionalnost u radu
  • Iskustvo u hranidbi životinja je poželjno
  • Engleski jezik, vozačka dozvola B kat.

Što nudimo

  • Rad u renomiranoj, pozicioniranoj i stabilnoj tvrtki
  • Stabilna i stimulativna primanja u skladu s odgovornošću i radnim zadacima
  • Daljnja stručna usavršavanja i osiguran trening za ciljane proizvode
  • Službeni automobil, laptop i mobitel
  • Poticajno i ugodno radno okruženje

Stručna sprema: Viša stručna sprema / Sveučilišni prvostupnik / Visoka stručna sprema / Magistar struke

Jezici: engleski (napredno)

Vozačka dozvola: B

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Ostale vještine:  Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet