Poslovni administrator (m/ž)

Sarajevo
23.06.2020. - 05.07.2020.

POSLOVNI ADMINISTRATOR (m/ž)

Kompanija Deltron d.o.o. osnovana je 1995. godine, a danas je jedan od lidera u poslovima inženjeringa, graditeljstva, prodaje, montaže i održavanja klimatizacijske i ventilacijske opreme u Republici Hrvatskoj te Bosni i Hercegovini.

Već dugi niz godina Deltron je sinonim za uspješnu distribuciju vrhunskih svjetskih proizvođača klimatizacijske opreme Mitsubishi Electric, Gree, Azuri, Thermoscreens, Climaveneta i Olimpia Splendid.
U Hrvatskoj smo dobitnik priznanja „Zlatna Bilanca 2017.“ za najuspješnijeg poduzetnika u 2016. godini u djelatnosti građevinarstva izdanog od strane Financijske Agencije.

Najveći doprinos našem uspjehu daje više od 90 stručnih i motiviranih djelatnika, prvoklasna kvaliteta proizvoda koje zastupamo te usluga koju pružamo našim poslovnim partnerima i kupcima.
Kod nas se uvijek nešto događa i stalno smo u pokretu, a timski duh je jedna od naših najvažnijih karika. Bitno nam je što naši zaposlenici imaju za reći i uvijek s velikim entuzijazmom rado saslušamo svaku novu ideju. Svjesni smo da je upravo razmjena ideja, metoda rada i znanja jedini način da Deltron ide naprijed, stoga tome pridajemo veliku važnost. Cijelu ekipu u Deltronu krase sklonost pomaganju kolegama, pedantnost, pouzdanost, organiziranost, učinkovitost i spremnost na usavršavanje te savladavanje izazova. Pošteni smo, radimo predano i puno, ali isto tako znamo kada je vrijeme za zabavu i opuštanje!

Mladi smo i profesionalni te se konstantno širimo na tržištu i sada tražimo tebe kako bismo osnažili naš poslovni tim. Nudimo ti mjesto gdje ćeš imati stabilna primanja, gdje ćeš se stalno moći razvijati, ali možda i ono najvažnije, gdje ćeš svaki dan sa zadovoljstvom doći na posao.

Ako se možeš zamisliti u ovoj našoj priči, u nastavku oglasa pogledaj neke detalje koje tražimo od tebe i odmah se prijavi jer jedva čekamo čuti što upravo ti imaš za reći!

OPIS POSLOVA:

  • Interna i eksterna komunikacija i poslovna korespondencija (e-mail, telefon, pošta)
  • Organiziranje i vođenje protokola Društva
  • Rad, nadzor i koordinacija aktivnostima u sustavu upravljanju dokumentima (DMS)
  • Organizacija i arhiviranje dokumenata
  • Nadzor i ažuriranje matičnih podataka u IT sustavu
  • Provođenje osnovnih računovodstvenih aktivnosti
  • Upravljanje protokom informacija unutar kompanije i pravovremeno informiranje o vanjskim događanjima bitnima za poslovanje kompanije
  • Rad u procesu pripreme, lansiranja, nadzora i obrade putnih naloga za službena putovanja
  • Organizacija putovanja za zaposlenike i partnere
  • Suradnja u organizaciji i izvođenju seminara za zaposlenike
  • Nabava i raspored uredskog materijala po korisnicima
  • Organizacija i koordiniranje putovanja te upravljanje izvješćima o troškovima
  • Vođenje dokumentacije i praćenje rokova vezanih uz službena vozila – registracije, servisi, štete
  • Vođenje dokumentacije i briga o policama osiguranja unutar kompanije
  • Pružanje generalne podrške posjetiteljima i zaposlenicima
  • Proaktivno i redovito davanje preporuka za poboljšanje sustava administrativnih poslova
  • Ostali poslovi po nalogu poslodavca

UVJETI:

  • SSS, VŠS, VSS
  • 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Ozbiljno shvaćanje svojih odgovornosti i pravovremenost izvršavanja obveza
  • Poželjno razumijevanje pravnih poslova i iskustvo u radu s istima
  • Poželjno poznavanje osnova računovodstva i knjigovodstva
  • Digitalna pismenost i sklonost digitalnom načinu poslovanja
  • Srdačnost, vedrina i profesionalnost u nastupu
  • Kolegijalnost, pozitivan pristup i proaktivnost u radu
  • Odlične organizacijske i komunikacijske vještine
  • Odgovorno raspolaganje povjerljivim informacijama
  • Znanje engleskog jezika
  • Poželjna vozačka dozvola B kategorije
  • Napredno poznavanje rada na računalu

NUDIMO:

  • Ugodnu i prijateljsku radnu atmosferu
  • Stimulativna primanja i stalno praćenje rezultata rada- tvoj angažman će uvijek biti prepoznat i adekvatno nagrađen
  • Kontinuirano ulaganje u razvoj zaposlenika
  • Službeni mobitel