Djelatnik u pekari (m/ž)

Alati za pristupačnost

Promjena veličine fonta

Prilagodba disleksiji

Prilagodba teme

Resetiraj

Kalinovica
03.03.2020. - 27.03.2020.

Purex d.o.o. je tvrtka osnovana 2002. godine sa sjedištem u Hrvacama. Bavi se proizvodnjom, pakiranjem i distribucijom purećeg i pilećeg mesa te suhomesnatih proizvoda od svinjskog mesa proizvedenih na tradicionalan način. Misija poduzeća je proizvodnja visokokvalitetnog, zdravog mesa i mesnih prerađevina na tradicionalan način od životinja hranjenih žitaricama hrvatskog podrijetla, bez GMO-a. Finalni rezultat proizvodnje je meso uzgojeno na vlastitim farmama, hranjeno žitaricama hrvatskog podrijetla u produženom tovu, bez GMO-a, hormona i antibiotika kao stimulatora rasta, što je jamstvo zdravog i kvalitetnog obroka. Proizvodi se plasiraju krajnjim potrošačima putem vlastite maloprodajne mreže na širem području Splita (15 prodavaonica) i Zagreba (11 prodavaonica).
Prijavite se i postanite dio našeg uspješnog i veselog Purex tima!

Opis posla

Purex d.o.o. uspješno je realizirao proizvodnju nekoliko vrsta domaćeg kruha bez aditiva kojeg plasira u vlastitom maloprodajnom lancu.

  • Priprema tijesta
  • Izrada kruha
  • Rad u smjenama (nema noćnog rada)

Uvjeti

  • Pouzdanost i odgovornost
  • Urednost i organiziranost u radu
  • Radno iskzustvo nije uvjet
  • Vozačka dozvovola B kategorije

Razina obrazovanja

  • Završena osnovna škola
  • Srednja škola 3 godine