Prodavač (m/ž)

Alati za pristupačnost

Promjena veličine fonta

Prilagodba disleksiji

Prilagodba teme

Resetiraj

Split
03.03.2020. - 27.03.2020.

Purex d.o.o. je tvrtka osnovana 2002. godine sa sjedištem u Hrvacama. Bavi se proizvodnjom, pakiranjem i distribucijom purećeg i pilećeg mesa te suhomesnatih proizvoda od svinjskog mesa proizvedenih na tradicionalan način. Misija poduzeća je proizvodnja visokokvalitetnog, zdravog mesa i mesnih prerađevina na tradicionalan način od životinja hranjenih žitaricama hrvatskog podrijetla, bez GMO-a. Finalni rezultat proizvodnje je meso uzgojeno na vlastitim farmama, hranjeno žitaricama hrvatskog podrijetla u produženom tovu, bez GMO-a, hormona i antibiotika kao stimulatora rasta, što je jamstvo zdravog i kvalitetnog obroka. Proizvodi se plasiraju krajnjim potrošačima putem vlastite maloprodajne mreže na širem području Splita (15 prodavaonica) i Zagreba (11 prodavaonica).
Prijavite se i postanite dio našeg uspješnog i veselog Purex tima!

Opis posla:

  • izlaganje i prezentacija robe
  • brigu o izgledu i urednosti prodavaonice
  • kontrola kvalitete i roka trajanja robe
  • rad na blagajni

Uvjeti

  • ugodnost u uspostavljanju i održavanju kontakata s kupcima
  • komunikativnost i ljubaznost
  • točno i uredno izvršavanje radnih zadataka
  • pouzdanost, temeljitost, ustrajnost
  • osnovno poznavanje rada na računalu

Stručna sprema: KV, Srednja stručna sprema

Što nudimo

  • ugodno i poticajno radno okruženje
  • mogućnost timskog rada, ali i samostalnosti u poslu
  • stimulativna primanja
  • mogućnost napredovanja

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada: Splitsko-dalmatinska

Kategorije: Prodaja