Tehnolog u prehrambenoj industriji (m/ž)

Vranjic
21.02.2020. - 13.03.2020.

Tvrtka Petason bavi se proizvodnjom, preradom, pakiranjem i distribucijom svježeg i smrznutog svinjskog, telećeg i junećeg mesa.
Osnovani smo 1991., od kada kontinuirano i stabilno rastemo što pripisujemo strateškom ulaganju u zaposlenike i moderne pogone s kontrolom svih svjetskih standarda kvalitete i zdravstvene ispravnosti. 2004 godine u svoje poslovanje integrirali smo i tvrtku Mesopromet d.o.o., nekada jednu od od najvećih mesnih industrija na području bivše Jugoslavije. Našu kvalitetu prepoznali su brojni trgovački lanci te čitav niz drugih poslovnih subjekata diljem regije.

Opis posla

- sudjelovanje u kreiranju tehnoloških postupaka te prateće dokumentacije
- nadgledanje procesa proizvodnje i uvođenja novih proizvoda
- nadziranje i uzimanje uzoraka za održavanje kvalitete proizvoda
- nadziranje poštivanja industrijskih i drugih propisanih pravilnika i standarda
- ostali administrativni poslovi kao i poslovi po nalogu voditelja ili direktora

Uvjeti

- VSS prehrambenog smjera ili veterine
- organiziranost, temeljitost i odgovornostu radu
- komunikativnost i nesklonost konfliktima
- dobro poznavanje rada na računalu
- mogućnost samostalnog i timskog rada
Stručna sprema: Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici: Engleski

Vozačka dozvola: B

Vještine: Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- priliku za profesionalni razvoj

- ugodno radno okruženje