Voditelj ključnih kupaca (m/ž) (Recruiter.hr za klijenta)

Zagreb
30.10.2019. - 22.11.2019.

Opis posla

Tražimo kompetentnog i ambicioznog Voditelja ključnih kupaca koji bi se pridružio postojećem timu. Ako volite nove poslovne prilike i upravljanje odnosima s postojećim klijentima ovo je posao za vas!

Idealan kandidat trebao bi imati vještinu, strast i iskustvo u prodaji i pružanju usluga klijentima, te bi trebao biti usmjeren na potrošače i na rezultate.

Obveze i odgovornosti:

  • Komunikacija i održavanje odnosa s postojećim ključnim kupcima
  • Pružanje potrebne podrške klijentima i briga o zadovoljstvu kupaca
  • Praćenje asortimana robe kod klijenata

Uvjeti:

  • VSS, VŠS, SSS
  • Sklonost timskom radu
  • Staloženost i pristupačnost u radu s ljudima
  • Dobro razvijene komunikacijske vještine
  • Organiziranost i preciznost u radu
  • Predanost poslu, spremnost na učenje i profesionalni razvoj
  • Engleski jezik
  • Poznavanje rada u MS Office paketu

Nudimo:

  • Mogućnost samostalnog i timskog rada
  • Poticajno i ugodno radno okruženje
  • Mogućnost profesionalnog i osobnog razvoja
  • Stabilna i stimulativna primanja
  • Mogućnost stalnog radnog odnosa