Prodajni predstavnik (m/ž) (Recruiter.hr za klijenta)

Zagreb
30.10.2019. - 22.11.2019.

Opis posla

U potrazi smo za strastvenim i motiviranim prodajnim predstavnikom koji će postati dio našeg prodajnog tima! Vaša glavna zadaća bit će doprinositi poboljšanju poslovnog uspjeha kroz povećanje prodaje.

Obveze i odgovornosti:

  • razumijevanje potreba, problema i želja klijenata
  • komunikacija i održavanje odnosa s postojećim klijentima
  • pružanje podrške postojećim klijentima
  • praćenje asortimana robe kod klijenata

Uvjeti:

  •  VSS VŠS, SSS
  • Sklonost timskom radu
  • Staloženost i pristupačnost u odnosu s drugima
  • Dobro razvijene komunikacijske vještine
  • Organiziranost i preciznost u radu
  • Predanost poslu, spremnost na učenje i profesionalni razvoj
  • Engleski jezik
  • Poznavanje rada u MS Office

Nudimo:

  • mogućnost stalnog radnog odnosa
  • mogućnost samostalnog rada i rada u timu
  • poticajno i ugodno radno okruženje
  • mogućnost profesionalnog i osobnog razvoja
  • stabilna primanja