Trgovac/prodavač u trgovini boja i lakova (m/ž)

Sesvete
05.03.2019. - 25.03.2019.

Tražimo trgovca za rad.

Opis posla

Tražimo trgovca/prodavača koji bi se pridružio/la našem timu! Ako volite raditi s ljudima i prirodno ste prijateljski raspoloženi, voljet ćete ovaj posao!

Vaša glavna odgovornost bit će pomagati kupcima, odgovarati na njihova pitanja, miješati boje i biti super član našeg tima.

Obveze i odgovornosti

  • Ljubazno dočekivanje kupaca
  • Točno i brzo upravljanje blagajnom
  • Odgovaranje na upite kupaca
  • Usluživanje i savjetovanje kupaca
  • Rukovanje povratima, zamjenama i pritužbama
  • Odgovaranje na pozive po potrebi
  • Održavanje čiste i sigurne radne okoline
  • Poticanje plana lojalnosti kupaca
  • Pomaganje kolegama u rješavanju problema
  • Pomoć kod punjenja polica, čišćenja i ostalih dužnosti po potrebi
  • Kompjutersko miješanje boja u skladu sa potrebama kupaca

Uvjeti

  • Minimalno SSS
  • Iskustvo rada u trgovini boja i lakova ili na sličnim poslovima
  • Sposobnost rada u dinamičnom okruženju
  • Održavanje profesionalnog izgleda
  • Sposobnost učenja o proizvodima
  • Sposobnost održavanja pozitivnog i profesionalnog stava prema kupcima
  • Odgovornost, temeljitost, ustrajnost
  • Poštivanje i provođenje zakonskih propisa i pravila tvrtke

Nudimo

  • Stalni radni odnos
  • Redovita i stabilna primanja
  • Ugodno i stabilno radno okruženje
  • Poticajnu i dinamičnu radnu okolinu