Studentski posao u korisničkoj podršci

Zagreb
15.11.2022. - 09.12.2022.

Imaš radno iskustvo u korisničkoj podršci? Odlično, onda sigurno znaš koliko je za korisnika i za tebe važno da su sustavi i procesi jednostavni i brzi, a usluge konkurentne i lake za objasniti. To je upravo ono što nudimo!

Ako i nisi do sada imao/la priliku raditi u korisničkoj podršci, ovo je velika prilika da uz naše mentorstvo i motivaciju, naučiš sve o korisnicima, tehnologiji, radu na računalu i poslovnoj komunikaciji!

Opis posla:

  • zaprimanje i obrada korisničkih upita putem telefona
  • interakcija s korisnicima pružanjem relevantnih informacija, uputa, savjeta i pomoći za korištenje usluga
  • provođenje kampanja za zadržavanje korisnika i prodaja usluga
  • osiguravanje visoke razine kvalitete usluge i zadovoljstva korisnika

Uvjeti:

  • ugodna, komunikativna, pouzdana i odgovorna osoba, srdačna u komunikaciji s ljudima
  • vlastiti studentski ugovor i studentska prava
  • dostupna/dostupan od ponedjeljka do nedjelje od 07:00 do 23:00 (rad u dvije smjene)
  • obvezna edukacija u trajanju od 3 tjedna, rad na puno radno vrijeme za vrijeme edukacije

Nudimo:

  • mogućnost napredovanja za najbolje savjetnike
  • mogućnosti učenja putem razmjene znanja i edukacija
  • redovni i stimulativni prihodi uz mogućnost dodatne zarade
  • moderan uredski dizajn
  • besplatna kava i čaj

Molimo studente koji udovoljavaju zahtjevima da svoj CV pošalju putem linka za prijavu najkasnije do 15.12.2022.