Referent

Alati za pristupačnost

Promjena veličine fonta

Prilagodba disleksiji

Prilagodba teme

Resetiraj

Referent

Poličnik
26.09.2022. - 06.10.2022.

U OTP banci d.d. #možeidrugačije. Zašto? Zato jer smo banka koja je fleksibilna i brzo se razvija, koja želi predvoditi inovacije i osigurati svojim klijentima digitalno napredna i suvremena rješenja koja će im olakšati poslovanje i život.

Mjesto rada

Poličnik

Razdoblje primjene ugovora o radu

Neodređeno vrijeme, uz probni rad od šest ( 6 ) mjeseci

Poslovno područje

Tim za arhivu i mikrofilm, Odjel podrške i zaštite, Direkcija logistike, Sektor digitalizacije i operativnih poslova

Rok za prijavu:

od 26.09.2022. do 06.10.2022. godine

       Referent - 1 izvršitelj

       Opis posla:

  • Odgovornost za zaprimanje, kontroliranje, skeniranje, evidentiranje, čuvanje i izdavanje original kreditne dokumentacije poslovanja s građanstvom iz arhive Banke;
  • Izrada dopisa i obavijesti za sudionike u kreditu, skeniranje i slanje istih zajedno sa ostalom potrebnom dokumentacijom u procesu redovnog zatvaranja kredita;
  • Rad u internim aplikacijama Banke prilikom evidentiranja i pretraživanja kreditne dokumentacije;
  • Osim rada na „živim“ kreditima, po potrebi radi i ostale poslove unutar arhive koji uključuje rad na reklamacijama zatvorenih predmeta, izlučivanje i uništavanje dokumentacije s rokom čuvanja, zaprimanje internih pošiljki itd;
  • Suradnja s ostalim članovima Tima, njegovanje timskog rada, održavanje odgovarajuće razine profesionalne suradnje s djelatnicima drugih organizacijskih jedinica Banke u području realizacije njihovih upita, zahtjeva i zadataka iz djelokruga svog rada.

Obvezni uvjeti / vještine radnog mjesta:

  • Srednja stručna sprema – Tehnički ili društveni smjer
  • Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Posjedovanje vještina za rad na PC-u (MS Office paket)
  • Razumijevanje detalja i prakse odgovarajućih nacionalnih i internih propisa
  • Fizički rad (manipulacija sa arhivskim kutijama težine 10-15 kg)
  • Organizacijske sposobnosti, stručnost, profesionalnost u obavljanju radnih zadataka
  • Analitičnost, sistematičnost i ažurnost
  • Vještina definiranja prioritetnih radnih aktivnosti
  • Vještina pisane i verbalne komunikacija
  • Vozačka dozvola B kategorije