Specijalist za namire, blokade i procesiranje - Zadar

Zadar
17.05.2022. - 28.05.2022.

Mjesto rada: Zadar
Razdoblje primjene ugovora o radu: određeno vrijeme, do povratka zaposlenice s rodiljnog/roditeljskog dopusta, uz probni rad od ( 6 ) šest mjeseci
Poslovno područje: Tim za namire, blokade i precesiranje, Odjel transakcijskog bankarstva, Direkcija pozadinskih poslova, Sektor digitalizacije i operativnih poslova
Rok za prijavu: od 18.05.2022. do 28.05.2022.

Naziv radnog mjesta koje se oglašava: Specijalist za namire, blokade i procesiranje – 1 izvršitelj

Opis posla:

  • Pruža potporu ostalim organizacijskim dijelovima Banke i klijentima radi implementacije usluga procesiranja naloga i gotovinskih transakcija putem NKS-a i EURO NKS-a. Obavlja sve poslove koji se odnose na  procesiranje naloga i obradu datoteka pristiglih putem sigurnih kanala, te kreiranju datoteka obavijesti za klijente i izvještaja za HNB i Ministarstvo financija, kao i sve ostale poslove obrada i knjiženja koji su unutar djelokruga odgovornosti Tima. Provodi sve potrebne aktivnosti (pokretanje, knjiženje, prosljeđivanje obavijesti i sl.), koje se odnose na izvršenje trajnih naloga. Brine se o dokumentiranosti realiziranih procesnih aktivnosti.
  • Provodi financijsko-operativne i knjigovodstveno-analitičke transakcije
  • Poslovni proces obavlja sukladno politikama, procedurama i uputama Banke te kontinuirano prati, kontrolira i aktivno sudjeluje u provođenju financijskih transakcija.
  • Surađuje i pruža potporu svima članovima Direkcije te gradi i njeguje prepoznatljiv “image” Direkcije/Odjela/Tima u internoj i vanjskoj javnosti
  • Aktivno sudjeluje u rješavanju reklamacija vezanih za aktivnosti Odjela/Tima dobivenih iz Banke ili primljenih iz vanjskih sustava u koordinaciji s Odjelom reklamacija. Provodi sve relevantne procese knjiženja i knjigovodstvene kontrole događanja i dostavlja informacije o izvršenju dostavljenih zahtjeva klijentima ili drugim organizacijskim jedinicama Banke

Uvjeti / vještine radnog mjesta:

  • VSS/VŠS
  • Poželjno radno iskustvo u bankarstvu
  • Poželjno poznavanje odgovarajućih zakonskih akata
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Profesionalnost i povjerljivost
  • Predanost poslu, sklonost timskom radu
  • Usmjerenost na kvalitetu i ažurnost u obavljanju radnih zadataka i definiranja njihovih prioriteta

Beneficije:

  • Fleksibilno radno vrijeme
  • Poticanje rada u timu i timskog duha
  • Njegovanje korporativne kulture
  • Sudjelovanje na Team building događajima
  • Work life balance