Viši projektant ( Odjel nekretnina i investicija ) - Zadar

Zadar
13.05.2022. - 26.05.2022.

Mjesto rada: Zadar
Razdoblje primjene ugovora o radu: Neodređeno vrijeme, uz probni rad od šest (6) mjeseci
Poslovno područje: Odjel nekretnina i investicija, Direkcija logistike, Sektor digitalizacije i operativnih poslova
Rok za prijavu

od 16.5.2022.g. do 26.5.2022.g.

Naziv radnog mjesta koje se oglašava: Viši projektant – 1 izvršitelj

          Opis posla:

  • Investicijska preuređenja poslovnih prostora koje banka koristi;
  • Projekti otvaranja novih poslovnica, relokacije, rekonstrukcije i zatvaranje postojećih poslovnica;
  • Koordinacija i vođenje projekata centralnih zgrada te ostalih građevinskih i sigurnosnih projekata;
  • Administrativni poslovi vezani za nekretnine u vlasništvu, zakupu banke

 O       Obvezni uvjeti za kandidate:

  • VSS / VŠS arhitektonske ili građevinske struke
  • Minimalno dvije godine radnog iskustva u sličnim poslovima
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Visoka razina kredibiliteta i osobnosti
  • (Samo)organizacijske sposobnosti
  • Analitičan i sistematičan pristup poslu te ažurnost u obavljanju radnih zadataka
  • Sposobnost iniciranja i implementacije promjena te kreativnost
  • Sposobnost definiranja prioriteta
  • Komunikativnost – vještine verbalne i pisane komunikacije
  • Vještine rada na računalu - korištenje standardnih MS Office alata i CAD programa

 Beneficije:

  • Fleksibilno radno vrijeme
  • Mogućnost rada od kuće
  • Rad na zanimljivim projektima
  • Poticanje rada u timu i timskog duha
  • Njegovanje korporativne kulture
  • Work life balance